Zajrzyj do Nas:

Background Image

Manicure japoński – metoda, która uratuje każdą kobiecą dłoń

Nowoczesna kobieta cały czas jest w ruchu i niestraszny jej żaden dodatkowy obowiązek. O ile ona jest w stanie udźwignąć wszystko, o tyle jej paznokcie nie zawsze są przygotowane na niezliczone czynności, a także częste zmiany manicure hybrydowego czy żelowego. Tak naprawdę od czasu do czasu każdej z nas przydałby się zupełnie inny zabieg, czyli – japoński manicure.

Płytka pod japońską kontrolą

Manicure japoński polega przede wszystkim na wcieraniu naturalnych past z mikroelementami i witaminami w strukturę paznokcia. Całość pokrywa się i zabezpiecza specjalistycznym pyłkiem. Energiczne ruchy pozwalają na dokładne i aktywne odżywienie całej płytki, a efekt będzie trwać nawet kilkanaście dni. Zabieg warto powtarzać, zwłaszcza wtedy, kiedy naszym dłoniom naprawdę należy się regeneracja.

Manicure japoński można wykonywać w warunkach domowych. Sklepy internetowe proponują nam odpowiednie zestawy, ale podczas wybierania warto się zastanowić, który zestaw będzie dla nas idealny i czy aby na pewno chcemy podjąć się tej nieco trudnej sztuki w swoich czterech ścianach. Wykwalifikowana stylistka czasami lepiej i porządniej wykona ten zabieg, a my będziemy pewne, że nie wyrzuciłyśmy pieniędzy w błoto.

Manicure japoński – dla kogo? Dla wszystkich!

Chociaż manicure ma za zadanie przede wszystkim wzmocnić osłabioną strukturę i poradzić sobie z problemem łamliwych i rozdwojonych paznokci, to jednak polecamy go każdej kobiecie – raz na jakiś czas. Dłonie z naturalnymi, lśniącymi i lekko różowymi paznokciami będą wyglądać wspaniale i to w każdej sytuacji. Warto o tym pamiętać w momencie, w którym nie będziemy miały ochoty na żaden z dostępnych manicure w mocnych, modnych odcieniach. Perłowy połysk będzie w sam raz!

Redakcja

dominik.czerwiec@targethouse.pl

No Comments

Napisz komentarz

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email